HLASUJTE

PRE FIRMU, KTORÉ SI VÁŽÍTE

Hlasovanie ukončené!

Ďakujeme za váš záujem.

slávnostné vyhlásenie ocenenie 7. 11. 2017

OCENENIE SLOVENSKÝ GOODWILL

SG#01

Advokátska kancelária JUDr. Róberta Bánosa je mladá a dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária, ktorá vďaka svojim skúsenostiam a znalostiam, poskytuje právne služby vo všetkých právnych oblastiach na celom území Slovenskej republiky a prostredníctvom spolupracujúcich advokátskych kancelárií aj v krajinách celého sveta.

SG#02

Začiatok podnikania bol v r.2012, po niekoľkoročnej práce na úrade práce v mieste bydliska. V tom roku bola  zriadená jej prvá predajňa ART DIELA vo Vranove n/Topľou - zameraná na predaj  diel   z oblasti výtvarného, remeselného a úžitkového umenia. Tell people more about this item. What's it about and what makes it interesting? To make this item your own click here > Add & Manage Items.

SG#03

Developerska spoločnost, ktorá vznikla v roku 2012 za účelom budovania rodinných domov najmä pre mladých ľudí v meste Prešov. Jej cieľom od začiatku jej vzniku bolo poskytnúť hlavne mladým rodinám s deťmi možnosť „iného štandardu“ bývania za okolností, možností a spôsobov financovania, tak aby si to mohli dovoliť.

SG#04

Jaspravim.sk je najväčší portál s mikroprácou na Slovensku. Vytvorili sme  pred 6 rokmi priestor, kde sa môže stretnúť ponuka s dopytom. K nápadu na založenie nás priviedla myšlienka, že práca by mala prinášať radosť, obohacovať a poskytovať možnosť žiť slobodnejší a naplnenejší život a to aj vďaka peniazom, ktoré si ňou zarobíme.

SG#05

Slovenská firma, v ktorej pozadí nevystupuje žiaden zahraničný investor ani jeho kapitál. Založeniu našej spoločnosti predchádzalo niekoľko rokov príprav, ktoré sa niesli v znamení výskumu a vývoja zameraného na riešenie problematiky nedostatku organického jódu v ľudskom tele.

SG#06

Advokátska kancelária Hagyari & Partners poskytuje právne služby vo všetkých oblastiach práva. Špecifikuje sa najmä v oblasti občianskeho, rodinného, obchodného, správneho a pracovného práva.

SG#07

Liečebné termálne kúpele a.s., Sklené Teplice, patria medzi najstaršie kúpele na Slovensku s bohatou tradíciou, prvá zmienka sa datuje od roku 1549 kedy ich vo svojej balneografii opísal známy vedec Juraj Wernner. Ďalším významným medzníkom bol rok 1786 kedy sa Sklené Teplice ako také zapísali do svetovej histórie a to  založením prvej vedeckej spoločnosti na svete, ktorá  následne aj vydávala prvý medzinárodný vedecký časopis na svete.

SG#08

Liga proti rakovine bola založená v Bratislave vo vtedajšom Československu v roku 1990 a stala sa členom ECL (Európskej asociácie líg) a členom UICC (Únia pre medzinárodnú kontrolu rakoviny). Je nezávislá, nepolitická, mimovládna organizácia, registrovaná na Slovensku ako občianske združenie.

SG#09

Zaoberáme sa tvorbou edukačných hier pre materské, základné a stredné školy, ale aj pre deti a ich rodičov. Našim hlavným cieľom je, aby deti netrávili pri počítačoch a tabletoch svoj čas zbytočne, ale aby sa pri hraní aj vzdelávali. Využívame technológie ako virtuálna realita vo vzdelávaní.

SG#11

Veľkoobchod METRO Cash & Carry SR s.r.o. je vedúcim medzinárodným špecialistom v predaji potravín. Má zastúpenie v 35 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 150-tisíc ľudí. Na slovenskom trhu pôsobí už 18 rokov.

SG#12

Volám sa Milan Krajňák a vyrezávam z dreva najradšej anjelov a im podobné čarovné postavy. Uvedomil som si, že tento Boží dar si nemôžem len tak nechať pre seba. Rozhodol som sa ísť k tým, ktorých som nemal príliš v láske – k rómom. Najjednoduchšie je na nich nadávať, žiaľ to nikomu nepomôže. Zmenil som preto svoj postoj a povedal si, že im odovzdám aspoň niečo z mojich Božích darov, ktoré som získal.

SG#13

Občianske združenie, ktoré sa venuje pomoci ľuďom v núdzi, aktívne vyhľadáva jednotlivcov, rodiny, domovy či ústavy a hľadá najefektívnejšiu formu pomoci. Nabádame verejnosť k neplytvaniu s materiálnymi prebytkami a spájame ľudí a organizácie, v záujme podať pomocnú ruku ľuďom v núdzi.

SG#14

Našim cieľom je priniesť klientom celý príbeh rodu aby boli hrdí na svojich predkov, na to, čo v živote dokázali prežiť. Ich životy neboli ani zďaleka také pohodlné, ako tie naše. Museli zápasiť s rôznymi vojnami, finančnými či politickými situáciami, no svoje životy dokázali žiť úspešne, pretože po sebe zanechali nás, pokračovateľov ich rodov.

SG#15

Prešovská rozvojová agentúra – PRERAG, združenie  vznikla v roku 2007 z iniciatívy expertov dlhodobo pôsobiacich v oblasti regionálneho rozvoja, vzdelávania a podpory zamestnateľnosti ľudských zdrojov a budovania partnerstiev v regióne.

SG#17

Klub so sídlom a pôsobením od roku 2015 v Malinove je základňou všetkých nadšencov športu a aktívneho voľného času , ktorým  popri práci, rodine a iných povinnostiach maximálne záleží na upevňovaní zdravia, sily , kondície a v neposlednom rade zlepšovaní svojich športových schopností.

SG#18

Vážiť si každého zákazníka,prijať ho ako člena rodiny,splniť mu sny a vyrobiť  obytné auto na mieru podľa jeho predstáv, vdýchnuť mu teplo domova – domova na kolesách, aby užíval slobodu a trávil voľný čas so svojimi blízkými.

Please reload

Info: Markéta Nová, marketa.nova@hpcg.cz, +420 602 700 327  

Poriadatel´: ISO Consulting s.r.o., Revoluční 724/7, CZ - 110 00 Praha 1

Odborný dohľad : TÜV SÜD Slovakia s.r.o., Jašíkova 6, SK - 821 03 Bratislava

© 2017 - 2018 Slovenský Goodwill by HPCG, Všetky práva vyhradené.

foto: archiv HPCG, Star Production, pixabay.com

  • Facebook Slovenský Goodwill
  • Instgram Český Goodwill
  • YouTube

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte, a proto vaše osobní údaje zpracováváme plně v
souladu s GDPR. Naše přísné zásady ochrany vašeho soukromí naleznete v
Prohlášení o ochraně osobních údajů
.