HLASUJTE

PRE FIRMU, KTORÉ SI VÁŽÍTE

slávnostné vyhlásenie ocenenie 18. 10. 2018

Hlasovanie ukončené!

Ďakujeme za váš záujem.

OCENENIE SLOVENSKÝ GOODWILL 2018

Andy Winson je uznávaný tréner a mentor v oblasti ľudského potenciálu a prosperity. Je autorom knižného bestselleru a tvorcom  transformačných tréningov, prostredníctvom ktorých pomáha ľuďom žiť život, po ktorom túžia.

Kurátorka a galeristka Ľudmila Pašková organizuje výstavy a medzinárodné sympóziá na území SR a ČR. Vytvorila projekt Office Gallery, ktorého hlavnou myšlienkou je prinášať umenie do moderných administratívnych priestorov a tak bližšie k ľudom.

Od roku 1994 mám prevádzky, kde poskytujeme vysoko profesionálne služby v oblasti krásy. Móda a krása ľudského tela patria k oblastiam, kde sa v priebehu doby dejú neustále zmeny. Je to téma, ktorú rieši každý človek v akomkoľvek veku, primerane svojmu prostrediu.

Firma DeutchMann bola založená v roku 1999 tromi spoločníkmi. Dvaja z nich boli nemeckí investori, od ktorých stávajúce vedenie odkúpilo podiely v roku 2005 a 2006. Dnes je firma 100% slovenská.

SG#05

V roku 1990 si desať nadšencov povedalo, že na Slovensku nastal čas rozšíriť ponuku slovenských vydavateľstiev. Mali skúsenosti z práce vo vydavateľstvách, tlačiarňach alebo v knižnej distribúcii, a tak založili vydavateľský dom Ikar.

SG#06

Zmrzlina na Rinku ponúka každý deň minimalne 14 druhov tej najlepšej zmrzliny vlastnej výroby.

SG#07

Keďže Lenka vyštudovala odbor cestovný ruch v Banskej Bystrici, ku kaviarňam a celkovo pohostinským zariadeniam mala blízko. Utvrdila sa v tom počas svôjho pobytu v Kanade, kde pracovala ako baristka v lokálnej kaviarni. Keď sa naskytla možnosť otvoriť si vlastný podnik v priestoroch pôvodného kníhkupectva, neváhala.

SG#08

LULU Kvetinový Ateliér sa od iných kvetinárstiev líši nielen názvom ale predovšetkým svojou filozofiou. Ponúka kvalitné floristické služby, a to vždy štýlovo a s úsmevom! Snaží sa vyhovieť každému zákazníkovi. Nájdete tu hlavne čerstvé kytice, kvetinové boxy, stabilizované rastliny, no robíme aj krásne svadobné výzdoby.

SG#09

Aj keď je Tesco spoločnosťou s celosvetovou pôsobnosťou, vždy sa snaží byť „dobrým susedom“ miestnym komunitám. Aj za týmto zámerom vznikla Nadácia Tesco, ktorá v sebe spája potenciál samotnej firmy, jej zamestnancov, dodávateľov, ale aj obchodných partnerov a zákazníkov, pričom sa snažíme pomáhať tam, kde je to najviac potrebné.

SG#10

Občianske združenie KOLOBEH ŽIVOTA sme založili spolu s Majkou Demitrovou a Ligou za duševné zdravie s cieľom pomôcť rodinám s nezaopatrenými deťmi, ktoré sa smrťou jedného alebo oboch rodičov ocitli v krízovej životnej situácii. Keďže nás spája podobný osud, rozhodli sme sa ponúknuť svoje skúsenosti, pomoc, podporu, informácie, poradenstvo a pocit spolupatričnosti rodinám, ktoré to práve potrebujú.

SG#11

Spoločnosť Poľnohospodár Nové Zámky a.s. vznikla transformáciou z Poľnohospodárskeho družstva „Rozvoj“ Nové Zámky v roku 1993. Spoločnosť hospodári na Podunajskej nížine v okrese Nové Zámky.Venujeme sa rastlinnej, špeciálnej rastlinnej a živočíšnej výrobe. 

SG#12

...jedinečný dobrovoľný projekt hlavných koordinátoriek Ingrid Doležalovej a Renáty Kukovej a ďalších spolupracovníkov, webový portál o sociálnych službách spustený v decembri 2012. Bola a je to spoločná práca dobrovoľných nadšencov, kolegov, priateľov a hlavne tímu realizátorov v aktívnej spolupráci s ďalšími organizáciami a jednotlivcami.

SG#13

Spoločnosť Speed line s.r.o. poskytuje komplexne logistické riešenia – zasielateľské, dopravné a logistické služby orientáciou na zákazníka v lokálnom aj medzinárodnom meradle. Je členom združenia dopravcov Česmad Slovakia, Obchodnej komory SR a Zväzu logistiky SR. Firma  zamestnáva vyše 80 ľudí, v roku 2015  stúpila aj na maďarský trh, s otvorením dcérskej spoločnosti v Budapešti.

SG#14

Spoločnosť STAR production založila Mária Reháková roku 2004. Vydavateľský dom prešiel počas rokov výraznou transformáciou a dnes do jeho portfólia patria významné printové tituly Slovenka (tento rok oslavujúca 70. rokov od založenia), Praktická Slovenka, Slovenka Zdravie Rodiny, Metropola, TOP Cars, VOLVO magazín, ale i online ŽenskýWeb.sk a MetropolaOnline.sk.

SG#15

Spoločnosť TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o., pôsobí v oblasti školstva a vzdelávania. Do portfólia spoločnosti patria publikácie pokrývajúce široké spektrum vyučovacích predmetov, ako aj medzipredmetové učebné a vzdelávacie pomôcky pre žiakov základných škôl a gymnázií s osemročným štúdiom.

SG#16

Projekt Veselé rúška vznikol v decembri 2015, keď deti Jany Kadaňkovej chytili virózu. Obehala snáď všetky lekárne, no detské rúška na tvár nenašla. Ako vynaliezavá mama a krajčírka tak sadla k stroju a rúška na ústa im ušila.

SG#17

Vodný raj Vyhne sa nachádza v obci Vyhne, ktorá leží na začiatku chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, uprostred nádhernej prírody a iba 15 km vzdialené od historického kráľovského banského mesta Banská Štiavnica. Okolie Vyhní dáva nespočetné možnosti na turistické prechádzky, viac či menej náročné túry, ktoré môžete zároveň spojiť s poznávaním histórie alebo sa môžete len tak oddávať relaxu pri kúpaní a športe.

SG#18

Zlatica Mária Stubbs má 20 rokov skúseností v manažérskych pozíciách od vedenia projektov, cez funkcie výrobných a prevádzkových manažérov po pozíciu riaditeľky podniku. Tieto pozície boli v elektrotechnickom a automobilovom priemysle v Anglicku, Maďarsku a na Slovensku.

Please reload

Info: Markéta Nová, marketa.nova@hpcg.cz, +420 602 700 327  

Poriadatel´: ISO Consulting s.r.o., Revoluční 724/7, CZ - 110 00 Praha 1

Odborný dohľad : TÜV SÜD Slovakia s.r.o., Jašíkova 6, SK - 821 03 Bratislava

© 2017 - 2018 Slovenský Goodwill by HPCG, Všetky práva vyhradené.

foto: archiv HPCG, Star Production, pixabay.com

  • Facebook Slovenský Goodwill
  • Instgram Český Goodwill
  • YouTube

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte, a proto vaše osobní údaje zpracováváme plně v
souladu s GDPR. Naše přísné zásady ochrany vašeho soukromí naleznete v
Prohlášení o ochraně osobních údajů
.