finalista #SG04

Jaspravim.sk

GAMI5. s.r.o.

Mirka Števková

Jaspravim.sk

GAMI5. s.r.o.

Jaspravim.sk je najväčší portál s mikroprácou na Slovensku. Vytvorili sme  pred 6 rokmi priestor, kde sa môže stretnúť ponuka s dopytom. K nápadu na založenie nás priviedla myšlienka, že práca by mala prinášať radosť, obohacovať a poskytovať možnosť žiť slobodnejší a naplnenejší život a to aj vďaka peniazom, ktoré si ňou zarobíme. Preto sme sa rozhodli založiť na Slovensku portál Jaspravim.sk a ako nadšenci v rôznych oblastiach sme začali ponúkať svoje koníčky na internete. Netrvalo dlho a slovenská komunita sa rozrástla v rôznych oblastiach na viac ako 120 tisíc užívateľov.

 

Na webe si našli uplatnenie profesionáli z rôznych oblastí, študenti aj mamičky na materskej, malí podnikatelia. Služby predávajúcich využívajú menší a strední podnikatelia, ale aj veľké firmy, či korporácie. Ľudia majú príležitosť otestovať, či bude o ich službu záujem. Náš transparentný systém je bezpečný pre nakupujúcich aj predávajúcich. Najnovšie sme našu ponuku rozšírili aj na produkty, ktoré sa orientujú na home-made slovenské originálne výrobky.

Veríme, že má naša práca zmysel o čom nás denne presviedčajú desiatky užívateľov a stovky pozitívnych recenzií. Našou ambíciou je rásť o ponúknuť možnosť slobodnejšieho a radostnejšieho zárobku čo najviac ľuďom.

Mirka ŠTEVKOVÁ

spolutvorca jaspravim.sk

Aké boli Vaše pocity, keď ste o Vašej nomináciu na ocenenie Slovenský Goodwill dozvedela?
Bola som príjemne prekvapená a potešilo ma, že moje okolie vidí tvrdú prácu, ktorá stála za rozbehnutím portálu Jaspravim.sk.

Prečo ste sa rozhodol a Vašu nomináciu na ocenenie Slovenský Goodwill prijať?
Veľmi si vážim takéto pozitívne hodnotenie našej práce, ktoré odzrkadľuje nielen moje hodnoty a presvedčenia , ale celého nášho tímu a chcem sa o radosť z nej podeliť aj s ostatnými aj prostredníctvom Slovenského Goodwill-u.

Aký je Váš najčastejší prejav dobrej vôle?
Ohľaduplnosť voči potrebám ostatných a otvorený prístup., rešpektovať iné názory a poučiť a naučiť sa a na základe toho napredovať.

DÔVOD NOMINÁCIE

Mirka spolu so svojím tímom rozbehla na Slovensku portál s mikro prácou. Hlavným cieľom pri jeho zakladaní bolo pomôcť ľuďom na Slovensku zarobiť si peniaze online tým, čo ich baví. Naviac chcela poskytnúť malým a stredným podnikateľom priestor nakúpiť lokálne služby lacnejšie, pretože sama zo svojej podnikateľskej praxe vie, aké je pri rozbiehaní podnikania komplikované zohnať kvalitné služby za rozumnú cenu. Vďaka unikátnemu hodnotiacemu a platobnému systému sa jej podarilo na stránke jaspravim.sk vytvoriť férové a bezpečné online prostredie.
Tým, že stránka bola založená na Slovensku, musela spĺňať všetky legislatívne podmienky a neustále ich prispôsobovať meniacim sa podmienkam v oblasti legislatívnej, ako aj daňovo-ekonomickej, ktoré sú v porovnaní s podobnými projektami fungujúcimi v iných krajinách, oveľa náročnejšie po technickej, operatívnej stránke a administratívnym zaťažením.

Info: Markéta Nová, marketa.nova@hpcg.cz, +420 602 700 327  

Poriadatel´: ISO Consulting s.r.o., Revoluční 724/7, CZ - 110 00 Praha 1

Odborný dohľad : TÜV SÜD Slovakia s.r.o., Jašíkova 6, SK - 821 03 Bratislava

© 2017 - 2018 Slovenský Goodwill by HPCG, Všetky práva vyhradené.

foto: archiv HPCG, Star Production, pixabay.com

  • Facebook Slovenský Goodwill
  • Instgram Český Goodwill
  • YouTube

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte, a proto vaše osobní údaje zpracováváme plně v
souladu s GDPR. Naše přísné zásady ochrany vašeho soukromí naleznete v
Prohlášení o ochraně osobních údajů
.