finalista #SG05

Glandula Mystery, s.r.o.

Ivanna Čandová

Glandula Mystery, s.r.o.

Sme slovenská firma, v ktorej pozadí nevystupuje žiaden zahraničný investor ani jeho kapitál. Založeniu našej spoločnosti predchádzalo niekoľko rokov príprav, ktoré sa niesli v znamení výskumu a vývoja zameraného na riešenie problematiky nedostatku organického jódu v ľudskom tele. Po zložitom výskume a vývoji, ktorému predchádzala osobná skúsenosť Ivanny Čandovej s ochorením štítnej žľazy, vynašla spôsob, ako organický jód dopraviť do ľudského tela, a vďaka tomu pomôcť nášmu organizmu pri nadobúdaní stratenej rovnováhy.

 

Výsledkom sú výživové doplňky s organickou formou jódu. JODA ORGANIKA® je rýdzim SLOVENSKÝM výrobkom, vyrábaným na Slovensku rodinnou firmou pod vedením Ivanny Čandovej. Vyrábané výživové doplňky napomáhajú pri problémoch so štítnou žľazou, cystami, cholesterolom, či problémoch s plodnosťou. Svoje schopnosti v danej oblasti dokazuje Ivanna Čandová neustálym zdokonaľovaním a vývojom ďalších produktov – organickej formy jódu nielen v tekvicovom, ale už aj v ľanovom oleji a kapsuliach. Hnacím motorom výroby týchto produktov sú najmä skúsenosti ľudí, ktorým pomohli zmeniť život k lepšiemu.

 

V snahe pomáhať nielen ľuďom, ale aj zvieratám, boli vyvinuté veterinárne maste JODERMAL®, ktorým klinické skúšanie dokázalo mimoriadne prospešné účinky při rôznych ochoreniach a poraneniach kože zvierat.

Ivanna ČANDOVÁ

majiteľka, konateľka, vývojárka a výrobkyňa výživových doplnkov

Aké boli Vaše pocity, keď ste o Vašej nomináciu na ocenenie Slovenský Goodwill dozvedela?
Veľmi som sa potešila! Vedomie o tom, že niekto oceňuje prácu, ktorú robíte je, pochopiteľne, veľmi povzbudzujúce.

Prečo ste sa rozhodol a Vašu nomináciu na ocenenie Slovenský Goodwill prijať?
Z vďaky a úcty voči osobe, ktorá sa rozhodla nominovať ma. V neposlednom rade však aj preto, že verím v plody práce, ktorú vykonávam. Verím, že to, čomu sa venujem, skutočne pomáha mnohým ľuďom. Práve prostredníctvom tejto nominácie má šancu dozvedieť sa o mojej práci viac ľudí, a teda aj tí, ktorí možno práve potrebujú o nej počuť.

Aký je Váš najčastejší prejav dobrej vôle?
Riadim sa mottom: „Pomôž iným, pomôžeš sebe.“ Snažím sa pomáhať ľuďom vždy a všade, kde vidím, že je niekto, kto moju pomoc potrebuje. Či je to doma v rodine, v práci, medzi priateľmi, ale aj medzi cudzími. Stačí sa rozhliadnuť okolo seba a zistíme, že navôkol je vždy niekto, kto našu pomoc potrebuje.

DÔVOD NOMINÁCIE

Nominovaná na základe vlastného ochorenia vyvinula s tímom oddborníkov organickú formu jódu a jej výživový doplnok pomáha ľuďom, ktorí majú problémy s endokrinnými žľazami a trpia nedostatkom organickej formy jódu.

Info: Markéta Nová, marketa.nova@hpcg.cz, +420 602 700 327  

Poriadatel´: ISO Consulting s.r.o., Revoluční 724/7, CZ - 110 00 Praha 1

Odborný dohľad : TÜV SÜD Slovakia s.r.o., Jašíkova 6, SK - 821 03 Bratislava

© 2017 - 2018 Slovenský Goodwill by HPCG, Všetky práva vyhradené.

foto: archiv HPCG, Star Production, pixabay.com

  • Facebook Slovenský Goodwill
  • Instgram Český Goodwill
  • YouTube

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte, a proto vaše osobní údaje zpracováváme plně v
souladu s GDPR. Naše přísné zásady ochrany vašeho soukromí naleznete v
Prohlášení o ochraně osobních údajů
.