finalista #SG08

LULU Kvetinový ateliér

Lucia Brzá

LULU Kvetinový ateliér

LULU Kvetinový Ateliér sa od iných kvetinárstiev líši nielen názvom ale predovšetkým svojou filozofiou. Ponúka kvalitné floristické služby, a to vždy štýlovo a s úsmevom! Snaží sa vyhovieť každému zákazníkovi. Nájdete tu hlavne čerstvé kytice, kvetinové boxy, stabilizované rastliny, no robíme aj krásne svadobné výzdoby.

Našim cieľom je byť iný a šetriť naše vzácne životné prostredie, a to výberom materiálov a separáciou odpadu. Používame predovšetkým prírodné materiály a minimalizujeme plasty. Namiesto umelých ikebán, či vencov  tu nájdete produkty zo živých, sušených, či stabilizovaných rastlín; tie vydržia takisto dlho ako umelé a čo viac, nezaťažujú životné prostredie.  Každý týždeň nám príde  množstvo tovaru zabaleného do kartónov a fólii, tie následne precízne separujeme.

Milujem kvety! Ich vôňa, štruktúra a rôznorodosť ma fascinujú. Preto som sa rozhodla otvoriť si môj vysnívaný kvetinový ateliér. Táto práca je zároveň mojou záľubou a všetko, čo robím, robím s láskou.

Lucia Brzá

majiteľka

Aké boli Vaše pocity, keď ste sa o Vašej nominácii na ocenenie Slovenský Goodwill dozvedeli?

Veľký „zálusk“ na nomináciu som si nerobila, preto som ostala veľmi prekvapená, no predovšetkým potešená a poctená keď som si našla e-mail, kde som mala nomináciu potvrdiť. Usilovných podnikateľov, ktorí by si ju zaslúžili je totižto veľa.


Prečo ste sa rozhodli Vašu nomináciu na ocenenie Slovenský Goodwill prijať?

Nomináciu som sa rozhodla prijať, pretože chcem, aby sa ľudia dozvedeli o mojej práci a aby sa inšpirovali mojou filozofiou, že šetriť životné prostredie sa dá rôznymi spôsobmi a za každých okolností. Takisto podnietiť ľudí kupovať produkty, ktoré nezaťažujú prírodu pri ich konečnom rozklade.


Aký je Váš najčastejší prejav dobrej vôle?

Správať sa k ľuďom s úctou a navzájom si pomáhať

DÔVOD NOMINÁCIE

Veľmi mladé, 22 ročné dievča malo odvahu pustiť sa do podnikania. Ľudia milujú jej netypickú predajňu aj produkty, ktoré si sama aranžuje, pretože všetko, čo robí, robí inak. Každého jej zákazníka si váži, pristupuje k nemu s úsmevom na tvári, a čo je hlavné, do svojej práce vkladá celé svoje srdce. 

Info: Markéta Nová, marketa.nova@hpcg.cz, +420 602 700 327  

Poriadatel´: ISO Consulting s.r.o., Revoluční 724/7, CZ - 110 00 Praha 1

Odborný dohľad : TÜV SÜD Slovakia s.r.o., Jašíkova 6, SK - 821 03 Bratislava

© 2017 - 2018 Slovenský Goodwill by HPCG, Všetky práva vyhradené.

foto: archiv HPCG, Star Production, pixabay.com

  • Facebook Slovenský Goodwill
  • Instgram Český Goodwill
  • YouTube

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte, a proto vaše osobní údaje zpracováváme plně v
souladu s GDPR. Naše přísné zásady ochrany vašeho soukromí naleznete v
Prohlášení o ochraně osobních údajů
.