Športový klub Jana Fitness Koncept

Jana Dubčáková Budayová

finalista #SG17

Klub so sídlom a pôsobením od roku 2015 v Malinove je základňou všetkých nadšencov športu a aktívneho voľného času , ktorým  popri práci, rodine a iných povinnostiach maximálne záleží na upevňovaní zdravia, sily , kondície a v neposlednom rade zlepšovaní svojich športových schopností.

Ponuka služieb  klubu je zameraná na všeobecný rozvoj sily, kondície, koordinácie, na spevňovanie svalstva, zvyšovanie tonusu a funkčnosti svalstva všetkých vekových kategórií. ŠK JFK je jedným z úspešných klubov Slovenskej asociácie naturálnej kulturistiky a fitness, ako aj Slovenskej asociácie Nordic Walking. Členovia klubu ako aj sympatizanti sa zúčastňujú tréningov klubu / bodyform, nordic walking, intervalový beh, kondičné tréningy, rehabilitačných cvičení – SM systém / , súťaží v behu, nordic walking, ako aj fitness a silovo- kondičných súťaží. Prioritou malinovského klubu JFK je však budovanie pevného zdravia posilňovaním , či už s vlastnou váhou alebo v posilňovni, zlepšenie kondície indoor a outdoor aktivitami, prevencia chorôb, ako aj pomoc pri rekonvalescencii, pooperačných , poúrazových stavoch alebo jednoducho pomoc pri začiatkoch v športovaní pre každého od detí až po seniorov.

Klub dáva maximálny dôraz na výživu, športovú výživu, regeneráciu,  organizuje semináre, prednášky a sústredenia s cieľom zlepšiť a ponúknuť zdravý životný štýl bez obmezení.
 

Klub sa vždy teší úspechom našich najlepších amatérskych športovcov, ako aj samotnej účasti  člena na pretekoch rôzneho druhu.

Športový klub Jana Fitness Koncept

Jana DUBČÁKOVÁ BUDAYOVÁ

prezident športového klubu

Aké boli Vaše pocity, keď ste o Vašej nomináciu na ocenenie Slovenský Goodwill dozvedela?
Nominácia ma veľmi potešila a zároveň prekvapila o to viac, že členka, ktorá ma nominovala, uviedla, že si moju prácu  váži a oceňuje. Jej nominačné slová ma dojali.

Prečo ste sa rozhodli Vašu nomináciu na ocenenie Slovenský Goodwill prijať?

Nakoľko si  vážim nominačné slová p.Kriakovej, vidím a cítim, že reprezentuje väčšiu skupinu ľudí aktívnych v JFK, nomináciu som  s úctou prijala.

Prečo ste sa rozhodol a Vašu nomináciu na ocenenie Slovenský Goodwill prijať?

Neustála pomoc a podpora v nasmerovaní ľudí k zdravému životnému štýlu v akejkoľvek forme.

DÔVOD NOMINÁCIE

• úspešná športovkyňa i trénerka :  dosiahnuté vynikajúce umiestnenia osobné, ako i množstvo výborných výsledkov zverencov v oblasti naturálnej kulturistiky,fitness,  nordic walking,...
• reprezentantka v naturálnej kulturistike a nordic walking, trénerka , výživová poradkyňa a prezidentka športového klubu JFK Malinovo
• priekopníčka zdravého životného štýlu   a skĺbenia rodinného života , práce, športu

Info: Markéta Nová, marketa.nova@hpcg.cz, +420 602 700 327  

Poriadatel´: ISO Consulting s.r.o., Revoluční 724/7, CZ - 110 00 Praha 1

Odborný dohľad : TÜV SÜD Slovakia s.r.o., Jašíkova 6, SK - 821 03 Bratislava

© 2017 - 2018 Slovenský Goodwill by HPCG, Všetky práva vyhradené.

foto: archiv HPCG, Star Production, pixabay.com

  • Facebook Slovenský Goodwill
  • Instgram Český Goodwill
  • YouTube

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte, a proto vaše osobní údaje zpracováváme plně v
souladu s GDPR. Naše přísné zásady ochrany vašeho soukromí naleznete v
Prohlášení o ochraně osobních údajů
.