finalista #SG15

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miroslav Tokarčík

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Spoločnosť TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o., pôsobí v oblasti školstva a vzdelávania. Do portfólia spoločnosti patria publikácie pokrývajúce široké spektrum vyučovacích predmetov, ako aj medzipredmetové učebné a vzdelávacie pomôcky pre žiakov základných škôl a gymnázií s osemročným štúdiom.

Pri svojej činnosti vydavateľstvo úzko spolupracuje so skúsenými a renomovanými pedagógmi z praxe, ktorí sa aktívne podieľajú na tvorbe vydávaných učebných a vzdelávacích pomôcok. Dôraz na kvalitný obsah, pútavý dizajn a inovatívne grafické spracovanie titulov vytvára koncept moderných pracovných zošitov a učebníc.

 

Vďaka kvalite svojich titulov spolupracuje TAKTIK vydavateľstvo s viac než 1 600 školami v rámci celého Slovenska. V roku 2016 rozšírilo svoju činnosť aj nad rámec vzdelávania a obohatilo svoju ponuku o beletriu z autorskej dielne slovenských spisovateľov. Do rúk čitateľov sa dostali pôvodné dobrodružné príbehy pre deti, ale aj spoločenské romány pre dospelých.

Miroslav Tokarčík

riaditeľ

Aké boli Vaše pocity, keď ste sa o Vašej nominácii na ocenenie Slovenský Goodwill dozvedeli?

Nominácia ma skutočne príjemne prekvapila.


Prečo ste sa rozhodli Vašu nomináciu na ocenenie Slovenský Goodwill prijať?

Z dôvodu, že ide o veľmi zaujímavý projekt, ktorý poukazuje na pozitívne vzory z podnikateľského prostredia a tým zlepšuje všeobecnú mienku o podnikateľoch a ľudí z daného prostredia, ktoré je žiaľ kvôli niekoľkým jedincom často krát zatracované.


Aký je Váš najčastejší prejav dobrej vôle?

Prostredníctvom Vydavateľstva TAKTIK, materiálne pomáhame materským a základným školám, nemocniciam a rôznym neziskovým organizáciám. Každoročne im rozdávame tisíce edukačných publikácii zdarma.

DÔVOD NOMINÁCIE

Svojho zamestnávateľa, M. Tokarčíka a TAKTIK vydavateľstvo som sa rozhodla nominovať do kategórie Podporovateľ. Aj keď som súčasťou nášho vydavateľstva len krátko, existuje množstvo dôvodov, prečo si zaslúži pozornosť
a malo by sa dostať do povedomia verejnosti - či už ide o inšpiratívny príbeh jeho vzniku, produkciu kvalitných didaktických pomôcok s trvalou hodnotou či vysokú spoločenskú zodpovednosť a prínos k zlepšovaniu
vzdelávacieho prostredia na Slovensku.

Info: Markéta Nová, marketa.nova@hpcg.cz, +420 602 700 327  

Poriadatel´: ISO Consulting s.r.o., Revoluční 724/7, CZ - 110 00 Praha 1

Odborný dohľad : TÜV SÜD Slovakia s.r.o., Jašíkova 6, SK - 821 03 Bratislava

© 2017 - 2018 Slovenský Goodwill by HPCG, Všetky práva vyhradené.

foto: archiv HPCG, Star Production, pixabay.com

  • Facebook Slovenský Goodwill
  • Instgram Český Goodwill
  • YouTube

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládáte, a proto vaše osobní údaje zpracováváme plně v
souladu s GDPR. Naše přísné zásady ochrany vašeho soukromí naleznete v
Prohlášení o ochraně osobních údajů
.